Telefón054/4722742 Mobilný telefón0904 089 272 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

Cube STEREO HYBRID 160 HPC ACTIONTEAM 750 27.5 model 2023

6 299,00
6 999,00
Zľava 10%
Ušetríte 700,00
Bez DPH 5 249,17
Kód produktu: Q59KRW
Dostupnosť: Skladom
Doba dodania: 2 pracovné dni

Veľkosť S na výšku postavy 160-168 cm
Doručenie: 17.07.2024
skladom
6 999,00
6 299,00
  • Popis produktu
  • Špecifikácia
  • Dokumenty
  • Doprava

Elektrobicykel CUBE STEREO HYBRID 160 HPC ACTIONTEAM 750 27.5 - bicykel, ktorý mení hry a pravidlá. Pracuje na energii budúcnosti - elektrine, a má v sebe schopnosť enduro. To je bicykel, ktorý nezanedbáva ani praktickosť s miestom pre fľašu a jednoduchým prístupom k batérii.

 

 

Stereo Hybrid 160 HPC Actionteam 750 je inšpirovaný výzvou endura a ponúka silný úderný nástroj na dlhé dni v horách. Súčasťou jeho srdca je osvedčená pohonná jednotka Bosch štvrtej generácie CX Smart Systém a vysokokapacitná 750Wh batéria. To nie je len bicykel. To je revolúcia v bicyklovaní.


 

Legendárne hladké, spoľahlivé radenie XT 1x12 Shimano dodáva vašu silu na trail prostredníctvom ľahkých a pevných kolies Newmen Evolution obuté do pevných, priľnavých pneumatík Magic Mary SuperTrail a Big Betty SuperGravity 2,4 palca od Schwalbe. Vidlica Fox 38 Float Factory a tlmič Float X Factory s ľahkosťou absorbujú veľké aj malé nárazy nerovnosti povrchu trate. To je bicykel, ktorý vás nenechá bez zážitku a emócii.

 

 

Chystáte sa na výzvu? Chcete sa cítiť slobodne a zároveň si užívať? Potom je Elektrobicykel CUBE STEREO HYBRID 160 HPC ACTIONTEAM 750 27.5 práve pre vás! Neodkladajte rozhodnutie, objavte nový spôsob ako prekonávať výzvy. Kúpte si tento revolučný bicykel teraz!

 

Prehľadný displej

O prehľad toho čo sa deje na trati sa stará displej Kiox 300, ktorý je ideálny pre inteligentný systém. Dá sa intuitívne ovládať pomocou diaľkového ovládača LED alebo diaľkového ovládača Mini, je kompaktný a ponúka ľahko čitateľný farebný displej odolný voči striekajúcej vode a prachu. Plne zosieťovaný v inteligentnom systéme neustále zásobuje novými funkciami prostredníctvom aplikácie eBike Flow. Ďalšou dobrou funkciou je ukazovateľ sily a kadencie, čo je ukazovateľ, ktorý vám hovorí, či máte zvýšiť kadenciu pedálovania, aby vám motor poskytol dostatočný krútiaci moment - asistenciu pri zvolenom móde podpory.

 

 

 

 

Inteligentné a výkonná pohonná jednotka

Choďte s prúdom s Performance Line CX. Zažite intuitívne ovládanie a jedinečný pocit z jazdy s výkonnou a dynamickou pohonnou jednotkou. Bude vás nasledovať až do limitu - pre ešte väčší pôžitok z jazdy v technicky náročnom teréne. V inteligentnom systéme je pohonná jednotka plne prepojená s ostatnými komponentmi vášho eBike. V aplikácii eBike Flow máte prístup k digitálnym funkciám, ako je sledovanie aktivity a zámok eBike Lock, ako aj k neustálemu aktualizovaniu vášho eBike. Poskytuje štyri módy podpory, pričom mód eMTB vám ponúka plnoautomatickú pomoc bez nutnosti prepínať výkon výpomoci motora, nakoľko snímač tlaku na pedále vyhodnocuje ako silno má motor dávkovať silu pomoci.

 

 

Odpruženie bicykla

Celý chod bicykla zabezpečuje pruženie FOX tej najvyššej kategórie so zlatou povrchovou úpravou klzákov Kashima. Nastavenie pruženia a spätného chodu vidlice a tlmiča je už bežný štandard pri tomto systéme odpruženia. Zo skúsenosti môžeme konštatovať, že tieto pružiace jednotky vydržia roky bez nutnosti veľkého servisovania a budú rovnako fungovať ak po piatich rokoch ako za nova. Postačí len základná údržba ako odstránenie prachu z klzákov pruženia a nanesenie jemnej vrstvičky silikonového oleja na gufera. Gumička na zadnom tlmiči vám napovie či je tlmič dostatočne nafúkaný, alebo potrebuje prifúknuť, aby správne pružil pri váhe jazdca.

 

 

Teleskopická sedlovka

Z rovnakého súdka je aj teleskopická sedlovka Fox Transfer Factory s povrchovou úpravou Kashima. Sedlovka je vyrobená z najkvalitnejších materiálov, je ľahká a zároveň odolná. Povrchová úprava Kashima zvyšuje jej životnosť a zabezpečuje hladký pohyb bez ohľadu na terén, po ktorom sa pohybujete. Vďaka tejto teleskopickej sedlovke dosiahnete novú úroveň komfortu a výkonu. Pohodlný posun medzi rôznymi výškami sedlovky vám umožní prispôsobiť si jazdu presne podľa toho, aké podmienky vás čakajú. Pevné výšky, rýchla reakcia na zmeny polohy a dlhá životnosť robia z tejto sedlovky skutočný "game changer".

 

 

 

Vďaka Cube STEREO HYBRID 160 HPC ACTIONTEAM 750 27.5 sa vaše cyklistické dobrodružstvá stanú ešte vzrušujúcejšie. Či už ste skúsený cyklista alebo začiatočník, tento elektrobicykel vás vždy poteší a prekvapí.
Je čas prejsť k akcii! Začnite svoje nové dobrodružstvo s Cube STEREO HYBRID 160 HPC ACTIONTEAM 750 27.5 už dnes.
Skontaktujte nás alebo navštívte našu predajňu a objavte, aký úžasný je tento elektrobicykel na vlastnej koži. Nechajte sa uniesť novou érou cyklistiky!"

 

 

Prečo kúpiť elektrobicykel u nás?

Sme certifikovaný servis pre motory BOSCH, SHIMANO, BAFANG a COMP. Každý elektrobicykel je pred predajom diagnostikovaný, nastavený, odskúšaný a skontrolovaný. Váš nový elektrobicykel doručíme až k vám domov. Zaškolíme vás ako sa o elektrobicykel starať a ako ho správne používať. Nakupujte u odborníkov.  
 


Bicykel Vám doručíme osobne v poskladanom a pojazdnom stave (platí pre územie SR). 

Vyhľadávanie