Telefón054/4722742 Mobilný telefón0904 089 272 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

CUBE Stereo Hybrid 120 Pro 750 flashwhite´n´black

3 449,00
4 099,00
Zľava 16%
Ušetríte 650,00
Bez DPH 2 874,17
Kód produktu: R0JDYD
Dostupnosť: Skladom
Doba dodania: 3 pracovné dni

Veľkosť L na výšku postavy 179-187 cm
Doručenie: 29.07.2024
skladom
4 099,00
3 449,00
  • Popis produktu
  • Špecifikácia
  • Dokumenty
  • Doprava

CUBE Stereo Hybrid 120 Pro 750 - Váš nový spoločník na trailové dobrodružstvá

Predstavujeme vám elektrobicykel CUBE Stereo Hybrid 120 Pro 750, ktorý je pripravený sprevádzať vás na všetkých vašich trailových výpravách. S týmto bicyklom zažijete úplne novú úroveň pohodlia, výkonu a štýlu.

Srdcom tohto kúsku je elegantný rám plný premyslených detailov. Modulárny batériový systém šikovne ukrýva batériu Bosch mimo dohľadu a dosahu prachu či vody. Vnútorné vedenie kabeláže nielen vyzerá skvelo, ale eliminuje aj otvory na káble v hlavovej rúrke. To všetko prispieva k čistému a sofistikovanému vzhľadu.

Zdokonalený systém odpruženia sa postará o maximálne pohodlie na trailoch počas celého dňa. Izoluje vás od nerovností a otrasov, takže sa môžete naplno sústrediť na zážitok z jazdy. Geometria rámu Comfort je navrhnutá tak, aby sa bicykel ľahko ovládal. Zadná časť Boost 148 zvyšuje tuhosť a 1,5-palcová hlavová rúrka zabezpečuje presné riadenie. Vďaka systému SizeSplit si každý jazdec nájde ideálnu veľkosť rámu ako šitú na mieru.

Mysleli aj na praktickosť. Pridávanie príslušenstva ako blatníky, nosič batožiny či stojan na odkladanie je hračka. CUBE Stereo Hybrid 120 Pro 750 je pripravený sprevádzať vás kam len zatúžite. Otázka znie - ste pripravení aj vy?

Poďte do toho a zažite:

  • Maximálne pohodlie vďaka prepracovanému systému odpruženia
  • Čistý a štýlový dizajn s integrovanou batériou a vnútorným vedením kabeláže
  • Ľahkú ovládateľnosť a skvelé jazdné vlastnosti
  • Jednoduchú montáž užitočného príslušenstva
  • Nezabudnuteľné zážitky a dobrodružstvá na trailoch

 


Plne prepojené s inteligentným systémom - Bosch LED Remote

LED diaľkové ovládanie prepojí váš eBike s aplikáciou eBike Flow. Uľahčuje prístup ku všetkým dôležitým údajom o jazde a je intuitívny na používanie – ruky zostanú bezpečne na riadidlách. Zmena jazdných režimov, použite funkciu inteligentnej asistencie chôdze. Ovládajte svoj displej alebo obrazovku jazdy na svojom smartfóne. Vďaka inteligentnému systému vám LED Remote umožňuje vykonávať aktualizácie pre váš eBike sami.

 

S CUBE Stereo Hybrid 120 Pro 750 posuniete svoje jazdenie na úplne novú úroveň. Doprajte si prémiový elektrobicykel, s ktorým objavíte čaro trailov naplno. Vyrazte s ním za svojimi snami ešte dnes!


Maximálna hmotnosť jazdca a bicykla 135 kg

Hmotnosť zahŕňa bicykel a jazdca vr. oblečenie, ako aj akékoľvek vybavenie, ktoré môže byť na tele jazdca (napr. batoh) a nesmie byť prekročené.

Maximálna hmotnosť systému 140 kg

Maximálna hmotnosť systému sa vzťahuje na kombinovanú hmotnosť jazdca a bicykla (ktorá podlieha samostatnému hmotnostnému limitu, ktorý sa nesmie prekročiť) plus akékoľvek príslušenstvo pripojené k bicyklu, ako je príves, nosič batožiny atď.

 

Prečo nakúpiť u nás?

Sme certifikovaný servis pre motory BOSCH, SHIMANO, BAFANG a Panasonic. Každý elektrobicykel je pred predajom diagnostikovaný, nastavený, odskúšaný a skontrolovaný. Váš nový elektrobicykel doručíme až k vám domov. Zaškolíme vás ako sa o elektrobicykel starať a ako ho správne používať. Nakupujte u odborníkov.
 


Bicykel Vám doručíme osobne v poskladanom a pojazdnom stave (platí pre územie SR).

 

Vyhľadávanie